24. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Női fej, 1893
221

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Női fej, 1893

Pasztell, papír vászonon, 46x38 cm
Jelezve balra lent: Rónai 93
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft