29. aukció
Lakner László (1936-) Női fej, 1962
109

Lakner László (1936-)

Női fej, 1962

Olaj, vászon, 34x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner 962
Kikiáltási ár: 480 000 Ft