63. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Női félakt, 1931
170

Czóbel Béla (1883-1976)

Női félakt, 1931

Olaj, vászon, 72x58,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 31
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 36. árverés, 46. tétel