20. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Női hátakt
141

Czigány Dezső (1883-1938)

Női hátakt

Olaj, vászon, 55x37 cm
Jelezve balra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 600 000 Ft

Kiállítva: • Száv év ragyogás. Osztrák festészeti kiállítás. Eisenberger Jenő gyűjteménye – Bécs. Károlyi Palota Kulturális Központ, Budapest, 2001. június 15 – augusztus 30., 16. oldal, katalógus: 76. • Tiszteletadás Czigány Dezsőnek. Czigány Dezső magángyűjteményekben lévő képeinek kiállítása a Hazafias Népfront VI. ker. Bizottsága rendezésében. Budapest, 1976. május 28 – június 19., katalógus: 19.