59. aukció
Székely Bertalan (1835-1910) Női hátakt (Félakt) 1880-as évek
96

Székely Bertalan (1835-1910)

Női hátakt (Félakt) 1880-as évek

Olaj, papírlemez, 95x65 cm
Jelezve jobbra lent: Székely
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:

¦ BÁV 12. árverés, 92. tétel