65. aukció (2020. december)
Barabás Miklós (1810-1898) Női képmás, 1842
69

Barabás Miklós (1810-1898)

Női képmás, 1842

Akvarell, fedőfehér, papír, 18,5x14 cm
Jelezve balra lent: Barabás 1842
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 800 000 Ft

Gróf Almásy-Teleki Éva IV. Nagy Művészeti Aukció (volt Ernst Múzeum), Budapest, 1940. december, katalógus: 23. (Fiatal lány fehérben címen)