54. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) Női képmás vörös rózsával (Benczúr Etelka képmása), 1873
71

Benczúr Gyula (1844-1920)

Női képmás vörös rózsával (Benczúr Etelka képmása), 1873

Olaj, vászon, 131x95 cm
Jelezve jobbra lent: Benczúr Gy.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:‣ Műgyűjtők Galériája Aukciósház 22. aukció, 76. tétel