26. aukció
Kmetty János (1889-1975) Női portré
149

Kmetty János (1889-1975)

Női portré

Akvarell, papír, 39x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vajda Lászlóné úrasszonynak tiszteletem jeléül Kmetty
Kikiáltási ár: 550 000 Ft