27. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Női portré
208

Gadányi Jenő (1896-1960)

Női portré

Olaj, papírlemez, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő
Kikiáltási ár: 300 000 Ft