41. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Női portré, 1875
131

Barabás Miklós (1810-1898)

Női portré, 1875

Olaj, vászon, 73,5x58 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 1875
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft