48. aukció
Spányik Kornél (1858-1943) Női portré, 1897
57

Spányik Kornél (1858-1943)

Női portré, 1897

Olaj, vászon, 110x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Spányik C M Bp 1897
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft