26. aukció
László Fülöp (1869-1937) Női portré, 1904
117

László Fülöp (1869-1937)

Női portré, 1904

Olaj, papírlemez, 74x51 cm
Jelezve jobbra lent: László Fülöp Vienne 904
Kikiáltási ár: 360 000 Ft