A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Dömötör Gizella 1894-1984 Női portré, 1916
118

Dömötör Gizella 1894-1984

Női portré, 1916

Olaj, karton, 100x66,5 cm
Jelezve jobbra lent: Dömötör G.