1. aukció
Szolnay Sándor (1893-1950) Női portré, 1933
111

Szolnay Sándor (1893-1950)

Női portré, 1933

Olaj, vászon, 92,5x73,5 cm
Jelezve balra lent: Szolnay 933
Kikiáltási ár: 280 000 Ft