60. aukció
Farkas István (1887-1944) Női portré, 1940; Hátoldalon: Férfiportré (ceruzarajz)
38

Farkas István (1887-1944)

Női portré, 1940; Hátoldalon: Férfiportré (ceruzarajz)

Akvarell, ceruza, karton, 40x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Farkas 1940
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft