23. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Női portré, 1955
41

Gadányi Jenő (1896-1960)

Női portré, 1955

Olaj, papír, 48,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő 955
Kikiáltási ár: 180 000 Ft