A Dévényi-gyűjtemény
Gadányi Jenő (1896-1960) Női portré, 1955
46

Gadányi Jenő (1896-1960)

Női portré, 1955

Olaj, vászon, 44,5x32,5 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 955