30. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Női portré
222

Scheiber Hugó (1873-1950)

Női portré

Olaj, papírlemez, 68x47 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft