38. aukció
Fertbauer, Leopold (1802-1875) Női portré
29

Fertbauer, Leopold (1802-1875)

Női portré

Olaj, fa, 25x19 cm
Jelezve balra lent: L. Fertbauer 84?
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 300 000 Ft