40. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Női portré
193

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Női portré

Olaj, fa, 55x45 cm
Jelezve jobbra fent: Karlovszky B, Jelezve balra fent: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft