44. aukció
Hatvany Ferenc (1881-1958) Női portré
93

Hatvany Ferenc (1881-1958)

Női portré

Olaj, vászon, 87x67 cm
Jelezve jobbra lent: Hatvany
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft