7. aukció
Jendrassik Jenő (1860-1919) Női portré
111

Jendrassik Jenő (1860-1919)

Női portré

Olaj, fa, 24x15,5 cm
Jelezve jobbra középen: Jendrassik
Kikiáltási ár: 190 000 Ft