Soros árverés
Moholy-Nagy László (1895-1946) Nők tájban, 1917
1

Moholy-Nagy László (1895-1946)

Nők tájban, 1917

14x9 cm, Akvarell, pasztelll, papír
Jelezve jobbra középen: Galicia 1917 Nagy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft