60. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Normand ünnep
88

Tibor Ernő (1885-1945)

Normand ünnep

Olaj, vászon, 64,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft