Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czóbel Béla (1883-1976) Normandiai enteriőr, 1926
137

Czóbel Béla (1883-1976)

Normandiai enteriőr, 1926

Olaj, falemez, 100x81 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel, Jelezve középen lent: 1926