A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czóbel Béla (1883-1976) Normandiai intérieur, 1926
33

Czóbel Béla (1883-1976)

Normandiai intérieur, 1926

Olaj, vászon, 100x81 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel, jelezve középen lent: 1926