49. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Notre Dame, 1938
32

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Notre Dame, 1938

Olaj, vászon, 56x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 938 Paris
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft