66. aukció (2021. június)
Mácsai István (1922-2005) Notre-Dame, 1957
9

Mácsai István (1922-2005)

Notre-Dame, 1957

Olaj, vászon, 55,5 x 46 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai Paris 57
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft