58. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Notre Dame
37

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Notre Dame

Olaj, vászon, 65x54 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
– Perlrott Csaba Vilmos festőművész gyűjteményes kiállítása. Tamás Galéria, Budapest, 1937. november 14–29. katalógus: 4. vagy 7.