62. aukció
Corini Margit (1897-1982) Notre-Dame
201

Corini Margit (1897-1982)

Notre-Dame

Olaj, vászon, 100x74 cm
Jelezve balra lent: M. de Corini
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 200 000 Ft