35. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Növekedés, 1971
70

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Növekedés, 1971

Olaj, farost, 60x80 cm
"Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 71/35 ""Növekedés"" 60x80 cm"
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft