45. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Növény a Napon (Afrika), 1987
117

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Növény a Napon (Afrika), 1987

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve hátoldalon: 87/6 Gyarmathy Tihamér 987 \\\\\\\\\\\\\\\\
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
• Három nemzedék. Gyarmathy Tihamér, Rádóczy Gyarmathy Gábor, Giricz Máté kiállítása. Rippl-Rónai Múzeum, Kaposvár, 2007. október 26. – december 9. katalógus: szám nélkül