54. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Növény és építmény, 1952
60

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Növény és építmény, 1952

Olaj, farost, 75,5x34,5 cm
Jelezve hátoldalon: 52/13 Növény és építmény 75,5x34,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:‣ Gyarmathy Tihamér életmű-kiállítása.Budapest Történeti Múzeum – Fővárosi Képtár, Budapest, 1995. március 8. – július 3. katalógus: 60.
REPRODUKÁLVA:‣ Új Művészet, 1995. október