121 legszebb magyar festmény
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Növényi élettér, 1967
120

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Növényi élettér, 1967

Olaj, fa, 135x86 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 967