22. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Növényi struktúrák, 1981
165

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Növényi struktúrák, 1981

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve hátoldalon: 81/5 Gyarmathy Tihamér 1981 Növényi struktúrák
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft