10. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Nővérek, 1941
122

Glatz Oszkár (1872-1958)

Nővérek, 1941

Olaj, vászon, 66x46 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1941
Kikiáltási ár: 700 000 Ft