7. aukció
Gimes Lajos (1886-1945) Nürnberg-i virágpiac, 1922
18

Gimes Lajos (1886-1945)

Nürnberg-i virágpiac, 1922

Olaj, karton, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Gimes 1922
Kikiáltási ár: 380 000 Ft