69. Tavaszi Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nyár, 1911 körül
64

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nyár, 1911 körül

Olaj, papírlemez, 39,5 x 95 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald B.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Életműjegyzékszám: 145.

  • Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla. Képzőművészeti kiadó, Budapest, 1985. katalógus szám: 145. (Vázlat a nyárhoz címen)

  •  egykor Dr. Gartner Pál tulajdonában

  • XI. Esposizione Internazionale della citta di Venezia, 1914
  • A szecesszió Magyarországon (A XX. század művészete II.), Budapest, Iparművészeti Múzeum, 1959. február 28 – március 28. (kat. sz. n.)

51

Beszélgetők

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft