121 legszebb magyar festmény
Batthyány Gyula (1887-1959) Nyár, 1913
54

Batthyány Gyula (1887-1959)

Nyár, 1913

Olaj, vászon, 151x105 cm
Jelezve balra lent: Batthyány 1913

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona