11. aukció
Littkey György (1907-1975) Nyár, 1971
131

Littkey György (1907-1975)

Nyár, 1971

Olaj, vászon, 81x60 cm
Jelezve jobbra lent: Litkey
Kikiáltási ár: 280 000 Ft