29. aukció
Barabás Márton (1952-) Nyár, 1984
98

Barabás Márton (1952-)

Nyár, 1984

Olaj, farost, 60x80 cm
"Jelezve jobbra lent: Barabás M, Jelezve hátoldalon: Barabás Márton 1984. II-III. 20 62x82 ""Nyár"""
Kikiáltási ár: 320 000 Ft