14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Galambos Tamás, Nyár, 1990
9

Galambos Tamás (1939-)

Nyár, 1990

Olaj, vászon, 69,5 x 100 cm
Jelezve jobbra fent: Galambos 1990
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft

KIÁLLÍTVA:

– Galambos Tamás tárlata. Galerie Hell & Hell, München, 1992. május