41. aukció
Bene Géza (1900-1960) Nyár-fény, 1957
88

Bene Géza (1900-1960)

Nyár-fény, 1957

Olaj, papír, 52x59 cm
Jelezve jobbra lent: Bene, Jelezve balra lent: Bene G, Jelezve hátoldalon: Bene Géza 1957 olaj 59x52 Nyár-fény
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

• korábban aMűvelődési Minisztérium tulajdonában