64. aukció
Basch Andor (1885-1944) Nyár Nagybányán, 1912
88

Basch Andor (1885-1944)

Nyár Nagybányán, 1912

Olaj, vászon, 51,5x62 cm
Jelezve jobbra lent: Basch Andor 1912
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 850 000 - 1 300 000 Ft