62. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nyár Nagybányán, 1927
63

Kádár Géza (1878-1952)

Nyár Nagybányán, 1927

Olaj, vászon, 80x67 cm
Jelezve jobbra lent: NB Kádár Géza 1927
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft