28. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nyár (Pipázó fiú), 1890
106

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nyár (Pipázó fiú), 1890

Olaj, vászon, 57x60,5 cm
Jelezve jobbra lent:Miksa bátyám Csehi pusztán 1889-ben. Első képem a kiállításon (Lásd: A fiatalok könyvében - Malonyai) Szeretettel Szántó Jenő Úrnak Bp.st 1918 szept 10 Grünwald Bé
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft