49. aukció
Tornyai János (1869-1936) Nyárelő (Vörös ruhás nő)
24

Tornyai János (1869-1936)

Nyárelő (Vörös ruhás nő)

Olaj, fa, 20x27 cm
Jelezve balra lent: Tornyai Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft