25. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Nyárfák ősszel
92

Glatz Oszkár (1872-1958)

Nyárfák ősszel

Olaj, vászon, 51x71 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: Tavaszi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 52.