2. aukció
Knopp Imre (1867-1945) Nyári délidő
82

Knopp Imre (1867-1945)

Nyári délidő

Olaj, fa, 32,5x41 cm
Jelezve balra lent: Knopp Imre
Kikiáltási ár: 80 000 Ft