29. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Nyári délután, 1880
167

K. Spányi Béla (1852-1914)

Nyári délután, 1880

Olaj, fa, 16x13 cm
Jelezve jobbra lent: Spányi B. 880
Kikiáltási ár: 260 000 Ft